CLUB BAHABEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bahabey Club Sitesi

AnasayfaClub Bahabey*Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

haberllerrrr

4 posters
YazarMesaj
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberllerrrr Empty
MesajKonu: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 3:17 pm

Haftanın hakemleri
Turkcell Süper Lig'in 2. haftasında görev alacak hakemler açıklandı. Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre, Süper Lig'de haftanın karşılaşmalarını yönetecek hakemler şöyle:

29 AĞUSTOS CUMA
21:00 - Ankaragücü - Trabzonspor : Hüseyin Göçek

30 AĞUSTOS CUMARTESİ
21:00 - Ankaraspor - Gaziantepspor : Tolga Özkalfa
21:00 - Kocaelispor - Sivasspor : Kuddusi Müftüoğlu
21:00 - Fenerbahçe - Büyükşehir BLD.Spor : Süleyman Abay

31 AĞUSTOS PAZAR
21:00 - Bursaspor - Gençlerbirliği : Deniz Çoban
21:00 - Eskişehirspor - Hacettepe Spor : Hakan Özkan
21:00 - Kayserispor - Galatasaray : Bünyamin Gezer
21:00 - Denizlispor - Antalyaspor : İlker Meral

1 EYLÜL PAZARTESİ
21:00 - Beşiktaş - Konyaspor : Selçuk Dereli
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 7:55 pm

A GRUBU

1- Chelsea

2-Roma

3-Bordoaux

4-Cluj

B GRUBU

1-Inter

2-V.Bremen

3-Panathinaikos

C GRUBU

1-Barcelona

2-S.Lizbon

3-Basel

D GRUBU

1-Liverpool

2-PSV

3-O.Marsilya

E GRUBU

1-Manchester United

2-Villarreal

3-Celtic

4-Aalborg

F GRUBU

1-Lyon

2-B.Münih

3-S.Bükreş

4-Fiorentina

G GRUBU

1-Arsenal

2-Porto

3-Fenerbahçe

4-D.Kiev

H GRUBU

1-Real Madrid

2-Juventus

3-Zenit
disibob_19
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
disibob_19

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 8:36 pm

ne yazmısın beeeeeee
http://www.clubbahabey.yetkin-forum.com
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 1:52 pm

eee olcak okadrr spor olnca biterr bide FENERBAHCEEMMM
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:08 pm

"Porto'nun katılması spor ahlakı açısından olumsuz"
UEFA Başkanı Michael Platini, Portekiz'in Porto takımının Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne katılmasının spor ahlakı açısından olumsuz olduğunu söyledi.
Avrupa Şampiyonlar Ligi 1. turunda Fenerbahçe ile birlikte G Grubu'nda yer alan Porto Kulübü, hakemlere rüşvet vererek maç satın alma girişiminde bulunduğu belirlendiği için UEFA tarafından Şampiyonlar Ligi'nden 1 yıl men edilmiş, fakat daha sonra Spor Tahkim Mahkemesi'nin (CAS) kararı ile cezası kaldırılarak Şampiyonlar Ligi'ne kabul edilmişti.

Şampiyonlar Ligi'nde 1. tur kura çekimleri sonrasında Portekiz basınına açıklama yapan Platini, ''Rüşvet verme girişiminden dolayı ceza alan Porto'nun, Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak olması Portekiz kulübü açısından olumlu olabilir ama spor ahlakı için olumsuz'' yorumunda bulundu.

''Bana göre rüşvet olayına karışmış bir takımın Şampiyonlar Ligi'nde yer alması mantıklı değil ama şu anda kararı kabul etmek zorundayım'' diyen Platini, kim olursa olsun ceza alması gerekenlerin cezalarını çekmesini savunduğunu ifade etti.
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:08 pm

Terbiyesiz Türk futbolcu!
Almanya’nın Duisburg bölgesi amatör liginde mücadele eden VfvB Ruhrort/Laar takımının Türk forvet oyuncusu Sezgin Özhan’ın takım fotoğrafı çekildiği sırada cinsel organını göstermesi büyük tepki çekti.

Fotoğrafı inceleyen Alman Futbol Federasyonunun (DFB) Niederrhein bölge sorumlusu Wolfgang Jades, "25 yıldan bu yana bu işi yapıyorum. Bu her zaman görülen kırmızı karttan çok daha kötü bir şey" dedi.

Jades, Sezgin’e, sporla bağdaşmayan centilmenlik dışı davranışta bulunduğu gerekçesiyle uzun bir süre yeşil sahalardan uzak kalması yönünde ceza verilebileceğini kaydetti.

Kölner Express gazetesinde yer alan bir haberde, "Neue Ruhr Zeitung" gazetesinde yayınlanan takım fotoğrafında Sezgin’in cinsel organını göstermesinin gazete yöneticileri tarafından fark edilmemesinin ilginç olduğu belirtildi.

Duisburg polisinin de oyuncunun ahlak dışı davranışı nedeniyle hakkında soruşturma yapacağı ve futbolcu hakkındaki kararın eylül ayı içinde verileceği bildirildi.

Davranışının nedeni hakkında bilgi vermeyen 23 yaşındaki oyuncunun ise takımının vfvbAlmanya’nın Duisburg bölgesi amatör liginde mücadele eden VfvB Ruhrort/Laar takımının Türk forvet oyuncusu Sezgin Özhan’ın takım fotoğrafı çekildiği sırada cinsel organını göstermesi büyük tepki çekti.

Fotoğrafı inceleyen Alman Futbol Federasyonunun (DFB) Niederrhein bölge sorumlusu Wolfgang Jades, "25 yıldan bu yana bu işi yapıyorum. Bu her zaman görülen kırmızı karttan çok daha kötü bir şey" dedi.

Jades, Sezgin’e, sporla bağdaşmayan centilmenlik dışı davranışta bulunduğu gerekçesiyle uzun bir süre yeşil sahalardan uzak kalması yönünde ceza verilebileceğini kaydetti.

Kölner Express gazetesinde yer alan bir haberde, "Neue Ruhr Zeitung" gazetesinde yayınlanan takım fotoğrafında Sezgin’in cinsel organını göstermesinin gazete yöneticileri tarafından fark edilmemesinin ilginç olduğu belirtildi.

Duisburg polisinin de oyuncunun ahlak dışı davranışı nedeniyle hakkında soruşturma yapacağı ve futbolcu hakkındaki kararın eylül ayı içinde verileceği bildirildi.

Davranışının nedeni hakkında bilgi vermeyen 23 yaşındaki oyuncunun ise takımının vfvb-ruhrort-laar.de adlı İnternet sitesine yaptığı açıklamada, kulübe verdiği zararlı davranışından dolayı özür dilediği kaydedildi.

adlı İnternet sitesine yaptığı açıklamada, kulübe verdiği zararlı davranışından dolayı özür dilediği kaydedildi.
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:15 pm

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, siyah-beyazlı takımın Siroki Brijeg’i 4-0 yendiği maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, ilk karşılaşmada elde ettikleri 2-1'lik galibiyetin, rövanşta rakip takımın oyuna bakış açısını değiştirdiğini söyledi. Rakiplerinin İstanbul'a kazanmak ve turu geçmek için geldiğini ifade eden Sağlam, ''Risk alacaklarını biliyorduk. Herkes şimdi rakibimizin kötü bir takım olduğunu söyleyecek. Ben aksini düşünüyorum. İyi bir takımları var ve bunu ilk yarıda gördük'' diye konuştu.
Sağlam, karşılaşmanın ilk yarısında kötü oynadıklarını ifade ederek, ''İlk yarıda çok kötü oynadık. Oyuncularımızın turu garanti görmeleri ve 1-0 öne geçmemiz, belki onları rehavete sürükledi. Bize yakışmayan bir oyun ortaya koyduk. İkinci yarıda ise futbol oynamaya başladık ve etkili bir oyun sergiledik. Oyuncularımızı, ikinci yarıda ortaya koymuş oldukları mücadeleden dolayı kutluyorum. Taraftarımıza bol gollü bir maç izlettirdiğimiz ve sahamızdaki ilk resmi maçımızda farklı bir galibiyet aldığımız için mutluyuz'' dedi.
Bobo'nun performansıyla ilgili bir soruya Sağlam, ''Takımda birçok oyuncu gibi Bobo da iyi mücadele etti ve iyi oynadı. Gol attı ve attırdı. Bunun yanında somut olarak skora etki etmeyen arkadaşlarımız da takıma çok katkı sağladı'' yanıtını verdi.
KATALINIC BEŞİKTAŞ'I KUTLADI
NK Siroki Brijeg Teknik Direktörü Ivan Kataliniç ise Beşiktaş'ı, galibiyeti nedeniyle kutladı. Kataliniç, 2 maçta da Beşiktaş'ın kendilerinden daha iyi oynadığını belirterek, ''Bizim deneyimsizliğimiz ve yanlışlarımızı iyi kullanıp golleri de attılar. 1-0 Beşiktaş öne geçmişken birkaç iyi pozisyonumuz vardı. Bunları atamadık. Eğer maç 1-1 olsaydı değişik bir durum olabilirdi. Beşiktaş'ı kutluyorum'' diye konuştu.
ENGİN: BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN LİG ŞAMPİYONLUĞU
Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin de, zorlu bir rakiple karşılaştıklarını vurgulayarak, ''Pozisyonları oldu, ancak Beşiktaş, iyi futbolcuları olduğunu gösteriyor. Biraz vitesi yükseltince fark açıldı. Daha da farklı bitebilirdi. Oyuncuların temposu ve isteği çok iyiydi. Bundan sonra gruplara kalmak istiyoruz. Bizim için önemli olan Turkcell Süper Lig şampiyonluğudur. Avrupa'da da gidebildiğimiz kadar gideceğiz. Ayrıca, rakiplerin yıldız oyuncu aldığı yönünde yorumlar var. Bizim yıldız oyuncularımız var. Rakipler bize yetişmek için yıldız oyuncu alıyor'' diye konuştu.
ÖNER: SONUNA KADAR GİTMEK İSTİYORUZ
Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Kenan Öner, UEFA Kupası'nda sonuna dek gitmek istediklerini söyledi.
Siyah-beyazlı takımın, NK Siroki Brijeg'i 4-0 yendiği maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kenan Öner, henüz yolun başında olduklarını belirterek, ''UEFA Kupası'nda ilerlemek istiyoruz. İyi takımız, daha da iyi olacağız. İnşallah yarın da güzel bir kura çekeriz ve gruplara kalırız'' dedi.
Öner, henüz kulüple ilişiği kesilemeyen Hırvat oyuncu Schildenfeld ile ilgili bir soruyu da ''Bu konu pazartesi gününe kadar çözümlenecek'' diye yanıtladı.
SOĞANCIOĞLU: MUTLUYUZ
Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ertunç Soğancıoğlu, NK Siroki Brijeg karşısında iyi bir oyun çıkardıklarını ifade ederek, ''Güzel oynadık. İyi futboldan dolayı mutluyuz'' derken, Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın, FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nda UEFA Kupası finalini oynamak istedikleri yönündeki açıklamasının hatırlatılması üzerine, ''Biz de kupayı kazanmak istiyoruz'' dedi.
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:25 pm

UEFA KUPASİ

Rakipler belli oldu!

* * Bellinzona Galatasaray'ın rakibi oldu... İlk maç 18 Eylül'de...

* * Kayserispor PSG ile eşleşti. İlk maç 18 Eylül'de Kayseri'de oynanacak.

* * Beşiktaş'ın rakibi Ukrayna rakibi Metalisk Kharkiv oldu. İlk maç 18 Eylül'de Ukrayna'da oynanacak.

UEFA Kupası'nda bu sene ülkemizi temsil edecek olan Galatasaray, Beşiktaş ve Kayserispor'un rakipleri bugün TSİ ile 14.00'da Monaco'da çekilecek kura ile belli olacak.
Galatasaray ve Beşiktaş kuraya seribaşı olarak katılırken, Kayserispor seribaşı olmadığından dolayı nispeten daha zorlu takımlarla eşleşecek.

Üç takımımızın da muhtemel 5 rakibi belli oldu. İşte olası rakiplerimiz...

Galatasaray'ın muhtemel rakipleri

SSC Napoli (İTA)
R. Standard de Liège (BEL)
(ROU) NEC Nijmegen (HOL)
AC Bellinzona (ISVR)
FC Honka Espoo (FİN)

Beşiktaş'ın muhtemel rakipleri

FC Zürich (İSVR)
Politehnica Timisoara (ROM)
FC Baník Ostrava (ÇEK)
FC Metalist Kharkiv (UKR)
Saint Patrick's Athletic FC (IRL)

Kayserispor'un muhtemel rakipleri

Sevilla FC (İSP)
FC Rapid Bucureşti (ROM)
Paris Saint-Germain FC (FRA)
UC Sampdoria (İTA)
Portsmouth FC (İNG)
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:25 pm

Ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek olan Fenerbahçe, topladığı puanlarla da önümüzdeki sezon çok daha üst sıralarda kura çekimine girmenin hesaplarını yapıyor...
Geçen yıl çeyrek finale çıktığı organizasyonda toplam 20.217 puan toplayan Sarı-Lacivertliler, son 5 sezonun puanını 51.469’a ulaştırdı. Temsilcimiz bu puanla UEFA genel takım sıralamasında 45. sırada yer almıştı. Temsilcimiz, Devler Ligi’ne kalan 32 takım arasında 24. olarak da kura çekimine 3. torbadan girdi.

İlk 20’ye girebilir

UEFA, son 5 yılın puanlarını dikkate aldığından Fenerbahçe, şu an Şampiyonlar Ligi’ne girdiği için verilen 3.000 ve ülke katsayısından gelen 660 puanla birlikte 32. sıraya kadar yükseldi. Bu arada 13 sıra birden atlayan Sarı-Lacivertliler’in sıralamada üstünde yer alan 6 ekip bu sezon Avrupa Kupaları’ndan mücadele etmiyor. Eğer Sarı Kanaryalar, geçen yılki başarının bir benzerini yine Türkiye’ye yaşatırsa, sıralamada ilk 20’ye girmesi oldukça yüksek bir ihtimal.
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:27 pm

HALİL MUTLUYA BÜYÜK AYİP

Dünya ve olimpiyat şampiyonu rekortmen halterci Halil Mutlu, kulübü ASKİ Spor'dan kendisine haber verilmeden kovuldu.

Üç kez olimpiyat şampiyonluğuna ulaşan ve kariyeri boyunca birçok başarı elde eden milli halterci Halil Mutlu, beklemediği bir olayla karşılaştı. Avrupa Şampiyonası ve olimpiyatlara hazırlık döneminde kendisine destek arayan ve Ocak ayının sonunda ASKİ Spor ile anlaşan Halil Mutlu, kulübü tarafından kendisine haber verilmeden kovulduğunu öğrendi. ASKİ Spor ile 1 yıllık anlaşma imzalayan Halil Mutlu, kulübüyle bağlarının Temmuz ayı itibariyle kesildiği haberini alınca adeta şok oldu. Konuyla ilgili İHA muhabirine açıklamalarda bulunan Halil Mutlu, kulübünden kovulduğunu, antrenöründen öğrendiğini söyledi. Gördüğü muameleye sitem eden milli halterci Mutlu, şöyle konuştu: "Ben olimpiyatlara hazırlandığım dönemde kendime destek arıyordum. O dönemde ASKİ Spor bana destek oldu. Ben de onlara ilk olarak Avrupa Şampiyonluğu kazandırdım. Ama sonra ne olduysa oldu bana haber vermeden beni kovdular. Bu ülkesine büyük başarılar kazandıran bir sporcuya ayıptır. Kulüpten zaten çok cüzi bir miktar para almıştım.

Temmuz ayı itibariyle kulüple olan ilişkimi kesmişler. Bunu bile çok sonra antrenörümden öğrenebildim. Ben kendime değil, ASKİ Spor'a bir Avrupa Şampiyonluğu hediye etmiştim. Bu işin altında başka işler var."
Halil Mutlu, kovulmasının ardında Halter Federasyonu'nun parmağının olabileceğini ima etti. Halil Mutlu, olimpiyatlar öncesinde yaptığı açıklamaların ardından bu olayın başına geldiğini belirterek "Ben olimpiyatlardan önce doğruları söyledim ve bunlar başıma geldi. Ülkesine büyük başarılar kazandıran bir sporcuya destek olunacağına sürekli olarak yalnız bırakıldım. Şimdi de bu olay başıma geldi. Yapılan bazı hesapların faturası maalesef biz sporculara kesiliyor" ifadelerini kullandı. Halil Mutlu, kendisinin olimpiyatlara gidememesiyle birşey kaybetmediğini, kaybedenin ülkesi olduğunu ve bu yüzden büyük bir üzüntü yaşadığını belirtti.

Halil Mutlu, sporculuk kariyeri olarak önünde 5-6 ayının kaldığını belirterek halteri Fenerbahçe forması altında bırakmak istediğini söyledi. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile görüşmek istediğini belirten milli halterci Mutlu, "Ben, Fenerbahçe'ye aşık bir sporcuyum. En büyük hayalim halteri Fenerbahçe forması altında bırakmak. Umarım bu hayalim gerçek olur" diye konuştu.
swty
Yönetim
Yönetim
swty

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:28 pm

kanks bnları okuayn olmas ya :d kısa olsun
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:31 pm

Very Happy dmi tmm kanka kısa yaparss
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:33 pm

milan baros bugun itibariyla 3 yil galatasarayda resmi sözlesmesini ögleden sora imzalayan baros buraya gecmisimi unutup futbol oynamaya geldim dien baros yöneticilerle cok samimi olmasi dikkat cekti
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 6:53 pm

2010 Dünya Kupası eleme grubu maçında 6 Eylül'de deplasmanda Ermenistan'la, 10 Eylül'de İstanbul'da Belçika ile karşılaşacak A Milli Takım'ın kadrosu açıklandı.

Sakatlıkları nedeniyle Hamit Altıntop, Nihat Kahveci, Sabri Sarıoğlu, Emre Güngör ve Caner Erkin'in çağrılmadığı aday kadroda şu oyuncular yer alıyor:

**KALECİLER:

Volkan Demirel (FENERBAHÇE)
Serdar Kulbilge (KOCAELİSPOR)
Tolga Zengin (TRABZONSPOR)

**SAVUNMA OYUNCULARI:

Gökhan Gönül (FENERBAHÇE)
Uğur Kavuk (ANTALYASPOR)
Servet Çetin (GALATASARAY)
İbrahim Kaş (GETAFE)
Mehmet Polat (GAZİANTEPSPOR)
Gökhan Zan (BEŞİKTAŞ)
Hakan Kadir Balta (GALATASARAY)
Çağlar Birinci (DENİZLİSPOR)
Uğur Boral (FENERBAHÇE)

**ORTA SAHA OYUNCULARI:

Kazım Kazım (FENERBAHÇE)
Serdar Özkan (BEŞİKTAŞ)
Gökdeniz Karadeniz (RUBIN KAZAN)
Mehmet Topuz (KAYSERİSPOR)
Ayhan Akman (GALATASARAY)
Mehmet Aurelıo (REAL BETIS)
Emre Belözoğlu (FENERBAHÇE)
Selçuk İnan (TRABZONSPOR)
Nuri Şahin (DORTMUND)
Mehmet Topal (GALATASARAY)
Tuncay Şanlı (MIDDLESBROUGH)
Arda Turan (GALATASARAY)

**HÜCUM OYUNCULARI:

Halil Altıntop (SCHALKE 04)
Mevlut Erdinç (SOCHAUX)
Semih Şentürk (FENERBAHÇE)
Gökhan Ünal (TRABZONSPOR)
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 6:56 pm

2010 Dünya Kupası elemelerinde Türkiyi ile birlikte 5. Grup'ta yer alan İspanya'nın teknik direktörü Vicente Del Bosque, takımının 6 Eylül'de Bosna-Hersek ve 10 Eylül'de Ermenistan ile yapacağı maçların kadrosunu açıkladı.

güiza in raul aut yeni teknik adam vicente del bosque tecbüreli oyuncu raulu cıkartıp yerine FENERBAHCEnin yeni transferi ispanyanin gol kırali GÜİZAi aldi

Kaleciler: Casillas (Real Madrid), Reina (Liverpool)
Defans oyuncuları: Albiol (Valencia), Navarro (Sevilla), Capdevilla (Villarreal), Juanito (Betis), Puyol (Barcelona), Sergio Ramos (Real Madrid), İraola (Athletic Bilbao)
Orta saha oyuncuları: Xabi Alonso (Liverpool), Cazorla ve Senna (Villarreal), Silva (Valencia), Xavi ve İniesta (Barcelona), Capel (Sevilla), Cesc (Arsenal)
Forvet: Güiza (Fenerbahçe), Torres (Liverpool), Villa (Valencia)
disibob_19
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
disibob_19

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 1:41 pm

ne yazmısın yah vallla oku oku bıtmez bunlar
ceyceyrafet
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
ceyceyrafet

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 5:58 pm

Güzel olmuş
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberllerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberllerrrr   haberllerrrr I_icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 12:19 pm

tsk eddm Smile

haberllerrrr
1 sayfadaki 1 sayfası