CLUB BAHABEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bahabey Club Sitesi

AnasayfaClub Bahabey*Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rap'in kralı Kim?

+4
-TeKe-
C!AN MOR!
swty
BahabeyHipHop
8 posters

RAp'in Kralı
Sagopa Kajmer
Rap'in kralı Kim? I_vote_lcap33%Rap'in kralı Kim? I_vote_rcap
 33% [ 4 ]
Mode Xl
Rap'in kralı Kim? I_vote_lcap8%Rap'in kralı Kim? I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Ceza
Rap'in kralı Kim? I_vote_lcap58%Rap'in kralı Kim? I_vote_rcap
 58% [ 7 ]
Fuat
Rap'in kralı Kim? I_vote_lcap0%Rap'in kralı Kim? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ayben
 0% [ 0 ]
Kolera
 0% [ 0 ]
Killa Hakan
 0% [ 0 ]
Gekko
 0% [ 0 ]
Sansar
 0% [ 0 ]
Kurşun
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 12

YazarMesaj
BahabeyHipHop

BahabeyHipHop

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 6:47 pm

Rap'in Kralı Sizce Kim

BEnce GEkko ve Mode xl yorumlarınızı bekliyorum
http://www.myspace.com/bahabeycrew
swty
Yönetim
Yönetim
swty

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 6:53 pm

niye SinyaL yok Sad
http://www.clubbahabey.yetkin-forum.com
BahabeyHipHop

BahabeyHipHop

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 7:13 pm

sinyali koysaydım özentilik olurdu quzen ya
swty
Yönetim
Yönetim
swty

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 7:17 pm

tamm ya Very Happy
BahabeyHipHop

BahabeyHipHop

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 7:19 pm

Very Happy:D
C!AN MOR!
BRONZ ÜYE
BRONZ ÜYE
C!AN MOR!

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 1:22 am

Şu alemde iki rapci tanırım rapın bir numarası sagopa kajmerdir...
Cezayı meşhur eden odur...
bana piyasada sagopa nınki kadar degişik ve anlamlı rap yazan birini gösterin eyvalla...
Kanına işlemiş kıskançlık sizin takım nankör ey kör albüm kapaklarını açta adımı gör kokan leş agzınla yaptıgın rap tiz ve itici şükürki kellem kurtuldu sen yedin o çekici bammmmmmmm...
Dilimin kemiği olsa inanki ilkin ben kırardım yemin ederim yaram olsa yerine tuzu ben basardım...
Zulüm taşıyla kanatıverdi başımı felek kahpesi düşüncemden senide çaldı elimde hırsız kellesi gık çıkarmaz dilden aciz sessiz sagopa dilsizi vaktim gelir şimşek cakar kırılır dilimin kemiği güçlü rüzgar nefesi selvi dağ tepesini viran etti kalp hayat endişesiyle akan zamanı tavaf etti gözler sözlerin sertliiyle yaşa bulanıp ah çekti sensiz geçen günlerin kazası yok be sevgili. Saadet yanından ayrılmasın kasvete acımı taşladım ham meyveler topladım sessizlik beni dilsiz yaptı kalem düşman ellerinde temiz kalbi karaladı bu hasret beni yaraladı sagopa takvime centik attı. Gönlüm aydın yüzüme yuva kuran bi kuş kalbim tıpkı tablocasına duvardan düşük ve tuş gözlerim alçak seyirde yükseklerde sessiz uçuş ellerim dilimi büker sago zorda olsa konuş.....
HADİ BUNU PİYASADA Bİ RAPÇİ YAZSIN BAKALIM....
BahabeyHipHop

BahabeyHipHop

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 1:53 pm

ne şimdi bu burda tartışma ortamı mı yapmak istiyon burası paylaşım için acılmıs bir forumdur herkesin sevdiği bir rapcı vardır sen sagocu olabirlsin bende Mode xl ciyim ozman mode xl-erotizmayı dinlede sagoya nsaıl kapak caktıgını gör terapi sarkısına ayrıca öle rapcı olunmaz haklısın onun gibi tarzı olan yok cunki rap yapmio anlıyomusun 18 yaşındasın ben 17 ama rapte benm bildiğim seylerden 1 tanesini bile bielmezsin özentilik yapmayalım Wink
swty
Yönetim
Yönetim
swty

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 8:29 pm

sakin oLun burası forum tartışma ordamı deil Smile
BahabeyHipHop

BahabeyHipHop

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 9:15 pm

quzen sakinim de ark.durp dururken cosmus bende ona tartısma ortamı olmadıgını söledim görmüşündür;)
BahabeyHipHop

BahabeyHipHop

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 9:15 pm

al sana kapak bi lirk yazıyım biraz küfürlü kusura bakmayın
BahabeyHipHop

BahabeyHipHop

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 9:17 pm

şunu bırakın kendi haline kendi köşesine çekilsin terapiye henüz başlamadım bile ordumu sen daha hiç görmedin ben senin serseri katilinim serseri beatleri beynine veririm bayrağı yatak odanın 4 köşesine dikerim mirabeat'te kim varsa hepsini götten s..erim bu benim serseri serbest stilim pesimist duygulara sadece tek round veririm altın jak gerilim belki kaptanıydın şehrinin ama sen gemini bırakıp terkettin sevkettin sen bizi bunu yapmaya gönderdik 7 renkli karanfilleri serpiştirdik mezarına sen aklına takılana bakana kadar biz yola çıktık konvoyla senin için daha bir çok beat zulada

silahını anlattığım gibi gibi kur
pisliklerin anlattıkları gibi vur

basemode biri beni sustursun mode xl'i kabus bulursun code ankara'da senin ismin yok siktir her rapim fixtir bu flowları dinle seni kendine getirir burjuva piçleri için rap ne demektir söyler misin kütüphaneye git cilt cilt ansiklopedi karıştır bana söz yaz buluruz sana bir tarz seni s..mek farz asit jazz plaklarından kendine pesimize bir mezar kaz azdırdığımız beatler hey sürtük seni kim s..ler s.. tutan ellerin sahibi sizler merkezden seslenen bizler aksamını çizecek seni arkadan düzecekler seni arkadan düzecekler

silahını anlattığım gibi kur
pisliklerin anlattıkları gibi vur
C!AN MOR!
BRONZ ÜYE
BRONZ ÜYE
C!AN MOR!

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 10:59 am

Bak bırader ben kımseyle polemıge gırmem gırecegım adam buyuk adamdır ben o sarkı sözlerını yazmakla kımseye kımseye bı mesaj göndermedim yazmıssın oraya arkadas cosmus kuzen ben seni bi costururum görürsün o zaman al sana bi kapak yazıyım öylemi o kapağı sana sokarım burası özgur bı sıteyse ıstedıgımı yazarım sarkı ssözude yazarım masalda yazarım ona sen yorum yapamazsın rapta cok sey bılıyormussun ben rapta cok sey bılıyorum dıye bırsey ıdda etmedım buranın tartısma ortamı olup olmadıgını senden ogrenecek degılım tamam mı arkadasım akıllı ol....
-TeKe-
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
-TeKe-

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 1:53 pm

rap cı arkadas durduk yere ortamı germe sadece kendı konunla ılgılen baska seyşere burnunu sokma arkadasım oke surda moderatorluk yapıosun dıe sıtenın sahını sen deılsın bunu kafana sok ..... oke Mad
C!AN MOR!
BRONZ ÜYE
BRONZ ÜYE
C!AN MOR!

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 1:23 am

eyvallah kardeslerım valla sımdı varya göğsüm kabardı lan arkamda üç bes kardesimin oldugunu bilmek valla olim anlatılmaz lan siz benim yanımda olun ben bu alemin a.q lan ben bu siteye bes kardesimin tavsiyesiyle üye oldum onlar bu siteyi kurarken hiçbiriniz piyasada yoktunuz sonradan gelip sişteyimi sahipleneceksiniz bizim kimsenin sitesinde gözümüz yok ortam olsun dıye kankalar yazıyo dıye yazıyorduk istemiyorlarsa yazmayız bundan sonra siz ya bizi tanımıyonuz ya da kendinize cok güveniyonuz roooopçiler.....
disibob_19
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
disibob_19

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 1:33 pm

saga out ceza in
ceyceyrafet
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
ceyceyrafet

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 5:49 pm

Ceza
disibob_19
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
disibob_19

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 7:38 pm

teke ve huseyın kusura bakmayında ılk tartısmayı can mor denılen cocuk baslattı Evil or Very Mad
ceyceyrafet
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
ceyceyrafet

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 1:09 am

C-E-Z-A
seli
Misafir

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: rapin kralı   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 2:23 pm

rapin kralı tabikide eminem siz nederseneiz diyin ama rapin kralı marshall yani eminem cezaya bin basar eminemin yanında ceza ne kalır ki Very Happy
caglar961
YENİ ÜYE
YENİ  ÜYE
caglar961

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeÇarş. Nis. 15, 2009 10:45 am

SaGo KaF-KeF
£zqi
YENİ ÜYE
YENİ  ÜYE
£zqi

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 9:55 am

hahaha tabekiiii CEZAAA
caglar961
YENİ ÜYE
YENİ  ÜYE
caglar961

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 1:26 pm

£zqi demiş ki:
hahaha tabekiiii CEZAAA

SaGo dedisem SaGo:D:D cezayı piyasaya açıkaran sago zten.....
ceza bokuyla oynarken SaGo rap yapıyodu !!!....
gökçe
Misafir

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: rap   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 1:02 pm

bence sago fakat bu ne böyle ya 1.sayfaya giriyorum küfür ikinci sayfaya giriyorum küfür bu ne böyle ne kadar terbiyessiniz
caglar961
YENİ ÜYE
YENİ  ÜYE
caglar961

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: Geri: Rap'in kralı Kim?   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 13, 2009 2:35 am

bunlar küfür değil ceza için iltifat xD
gökçe
Misafir

Rap'in kralı Kim? Empty
MesajKonu: rapın kralı   Rap'in kralı Kim? I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 16, 2009 11:17 am

Bence çok saçma bir nedenden dolayı kavga ediyorsunuz. Çünkü o onun fikri biz buna karışamayız.Bizim onun fikirlerine saygı duymamız lazım onunda bizim fikirlerimize saygı duyması lazım.Şu 3 günlük dünyada boş şeyler yüzünden birbirinizin kalbini kırmayın. Tşekkürler!....

Rap'in kralı Kim?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-