CLUB BAHABEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bahabey Club Sitesi

AnasayfaClub Bahabey*Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GS HABERLERİİİ

+3
swty
WoRSee
scoskuner
7 posters
YazarMesaj
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

GS HABERLERİİİ Empty
MesajKonu: GS HABERLERİİİ   GS HABERLERİİİ I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:28 pm

KALLİ TESHİSİ KOYDI

Galatasaray'ın eski çalıştırıcısı Karl Heinz Feldkamp, sarı kırmızılı takımın Şampiyonlar Ligi'nden elenmesinin ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Feldkamp, Zaman Gazetesi'ndeki köşe yazısında şu görüşlere yer verdi:

Yazık oldu. Hem de çok yazık. Şampiyonlar Ligi eleme maçında Romanya gibi bir ülkenin şampiyon ekibine karşı mücadele verileceği anlaşılamamış gibi göründü.

Futbolcular ve teknik ekibin her iki maça da iyi hazırlanmadıkları ortaya çıktı. Oysa Galatasaray için çok önemli olan bu maça Ocak 2008'den itibaren hazırlanılmalıydı.

Galatasaray yönetimi mutlaka benim bu yöndeki çığlıklarımı hatırlıyordur. Ocak 2008'de, "Bu takıma bir kaleci lazım. İsveç kalecisini alalım. Bu takıma bir orta saha gerekli. Sivas'tan Mehmet Yıldız'ı mutlaka transfer edelim." diye adeta yalvarmıştım. Özellikle deplasmanda kaybedilen maçta orta saha ve sağ kanatta Galatasaray etkisiz kaldı. Hele Linderoth'un pozisyonu çok yanlıştı. Linderoth, tam sağlığına kavuşmuş olsa bile bu pozisyonda oynatılmaz.

Şampiyonlar Ligi ön turunda elenmek Galatasaray için yerinde sayma değil, bir geriye gidişin habercisi. Bu moral ve çevre şartları ile UEFA Kupası'nda neler yapabileceği de soru işaretleri ile dolu. Bükreş karşısında alınan yenilgi uluslararası arenada önemli bir imaj ve 15 milyon Euro'nun kaybı anlamına geliyor. Ligde şampiyon olmuş bir takımı çalıştıran antrenör olarak benim üzüntüm oldukça büyük.

Galatasaray, bu tarihî maça son dört haftada değil bu yılın ocak ayından itibaren hazırlanmalı idi. Avrupa'da başarı getirecek bir takım için takımı her geçen dönemde güçlendirecek isimlerle takviye yapmak gerektiğini yönetime söylüyordum. Yeni transferlerden Meira asla Song'dan çok çok üstün bir isim değil. Ancak yerini doldurabilen bir isim. Birkaç gömlek üstün demek Song'a haksızlık olur. Hakan Şükür sonrası takıma gelen Kewell da gözle görülür bir güçlenme değil. Futboldan anlayanlar bunu net olarak söyleyebilmeli.

Galatasaray'ın elendiği bir ortamda Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde yeniden tek başına Türkiye'yi temsil etmesi önemli bir başarı. Onları asla kıskanmıyorum. Sadece eski bir Galatasaray antrenörü olarak biraz üzülüyorum. Fenerbahçe bu hamlesi ile yeniden ekonomik yönden Galatasaray'ın önüne geçme fırsatı yakaladı. Şampiyonlar Ligi'nden gelecek paralarla rahatlayacak. Ve bu paralarla olumlu yönde güçlenmesini takıma da yansıtacak.

Galatasaray adına şimdi masada ağır bir fatura duruyor. Umarım bu kaos günlerinden bir an önce kurtulup, ligde ve UEFA Kupası'nda taraftarını daha fazla üzmezler.
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

GS HABERLERİİİ Empty
MesajKonu: Geri: GS HABERLERİİİ   GS HABERLERİİİ I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:29 pm

MİLAN BAROS İMZALADİ

Galatasaray'ın yeni transferi Milan Baros, kendisini 3 yıllığına sarı-kırmızılı takıma bağlayan sözleşmeye imza attı. Baros'un Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki imza töreninde yeni imajı ve Galatasaraylı yöneticiler ile olan samimiyeti dikkatlerden kaçmadı

"BÜYÜK BAŞARILAR KAZANACAĞIM"

İstanbul'da olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Baros, "Benim İstanbul'da çok güzel hatıralarım var, burada Şampiyonlar Ligi Kupası'nı kazanmıştık, ümit ederim yeni kulübüm Galatasaray'da da büyük başarılara imza atacağım. Galatasaray'ın teklifini kabul etmek benim için çok kolay bir karar oldu, Galatasaray daha önce başarılarıyla adından söz ettirmiş bir kulüp. Türk Futbolu milli takımlar seviyesinde olduğu kadar, kulüpler seviyesinde de başarılı. Galatasaray'a karşı Liverpool'da da oynamıştım, bununla ilgili güzel hatıralarım var. Futbolda Türkiye'nin çok ilerleyeceğini düşünüyorum. Futbol bu ne zaman ne olacağı belli olmaz. Herkes Galatasaray'ın turu geçmesini bekliyordu ama olmadı, hepimiz üzgünüz. Bu sezon da Galatasaray'ın çok başarılı olacağını düşünüyorum.Bu çok özel birşey, Avrupa'da böyle birşey hiç olmaz. Karşıınızda böyle bir taraftarın olması sizi başarıya iter. Bu destek çok güzel birşey. " dedi.

"BURAYA İYİ FUTBOL OYNAMAYA GELDİM"

Galatasaray büyük bir camia olduğunu ifade eden Milan Baros, "Galatasaray'a karşı Liverpool'da da oynamıştım, bununla ilgili güzel hatıralarım var. Futbolda Türkiye'nin çok ilerleyeceğini düşünüyorum. Futbol bu ne zaman ne olacağı belli olmaz. Herkes Galatasaray'ın turu geçmesini bekliyordu ama olmadı, hepimiz üzgünüz. Bu sezon da Galatasaray'ın çok başarılı olacağını düşünüyorum. Hakan Türkiye'nin ve belki de Avrupa'nın en önemli hücum oyuncularından bir tanesiydi ama ben kimseyle karşılaştırılmak istemem. Ben buraya iyi futbol oynamaya geldim, iyi futbol hem taraftarın hem de teknik ekibin istediği şeydir. 15 Temmuz'dan beri takımla birlikte çalıştım, hiç sakatlanmadım. İyi antrenman yaptığımı düşünüyorum, altı haftalık bir çalışma evresinden geçtim." şeklinde konuştu.
WoRSee
YENİ ÜYE
YENİ  ÜYE

GS HABERLERİİİ Empty
MesajKonu: Geri: GS HABERLERİİİ   GS HABERLERİİİ I_icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 10:47 pm

samet sen fb li deelmiydin olm ne ugrasıon gs ile Very Happy

herkes ultrAslan yaw goruonuz adam fb li gs askı war
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

GS HABERLERİİİ Empty
MesajKonu: Geri: GS HABERLERİİİ   GS HABERLERİİİ I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:22 am

eet FENERBAHCElliim ama baqtm gs bombos biras bisiler yükleimde sewinsinler kotude olsa oda bi turk takimi yhani faydams dokunsun saolsun gs coq faydali bise sampiyonlar ligine katilamadi bise 2kati para geldi saolsunlar yha keratalar
swty
Yönetim
Yönetim
swty

GS HABERLERİİİ Empty
MesajKonu: Geri: GS HABERLERİİİ   GS HABERLERİİİ I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:40 am

Smile ee samet eline sağlık yoksa buralar bomboş kalcaktı wala .. Gs tekledi 0 - 0 milan baro$ geldiği gibi yallahh Very Happy qraL KFY GFB
http://www.clubbahabey.yetkin-forum.com
hurcanozmol

hurcanozmol

GS HABERLERİİİ Empty
MesajKonu: Geri: GS HABERLERİİİ   GS HABERLERİİİ I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 2:22 am

ya arkadaşlar bizim sonumuz nereye gidiyor sizce önce şampiyon ligi şimdi 0-0 lar sorun skibede mi yoqsa başka bir yerde mi bulunmuyor her geçen gün birileri sakatlanıyor sonumuz hayırlı olsun ne deyim... :s
-TeKe-
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
-TeKe-

GS HABERLERİİİ Empty
MesajKonu: Geri: GS HABERLERİİİ   GS HABERLERİİİ I_icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 4:46 pm

ıns hayırlı olur hurcan sen takma onları bız bı seyler yaparız lıgde her sey avrupa deıl Wink
ceyceyrafet
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
ceyceyrafet

GS HABERLERİİİ Empty
MesajKonu: Geri: GS HABERLERİİİ   GS HABERLERİİİ I_icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 5:25 pm

ŞAMPİYON G-S
swty
Yönetim
Yönetim
swty

GS HABERLERİİİ Empty
MesajKonu: Geri: GS HABERLERİİİ   GS HABERLERİİİ I_icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 8:31 pm

Alemde Tek qraL GençFenerBahçeliler ...

'' ne qraLına gideris ne aLayına .. qraLıda gelir ayağımıza aLayıdaa .. ''

anLayan anLadı arTık .. Emre Happy Smile 2o:31
ceyceyrafet
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
ceyceyrafet

GS HABERLERİİİ Empty
MesajKonu: Geri: GS HABERLERİİİ   GS HABERLERİİİ I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 12:02 am

Very Happy
disibob_19
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
disibob_19

GS HABERLERİİİ Empty
MesajKonu: Geri: GS HABERLERİİİ   GS HABERLERİİİ I_icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 1:48 pm

yasasın gs
ceyceyrafet
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
ceyceyrafet

GS HABERLERİİİ Empty
MesajKonu: Geri: GS HABERLERİİİ   GS HABERLERİİİ I_icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 5:55 pm

Cimbombom cimbombom cimbombom
Aslanlar sahada tribünler ayakta
90 dakika taraftar arkanda
Sarı kırmızıyla hiç bitmez bu sevda
Şampiyon olunca coşalım çılgınca

Çıldırın çıldırın çıldırın
Çıldırın çıldırın cimbom için çıldırın!

Aslanlar sahada tribünler ayakta
90 dakika taraftar arkanda
Sarı kırmızıyla hiç bitmez bu sevda
Şampiyon olunca coşalım çılgınca

Çıldırın çıldırın çıldırın
Çıldırın çıldırın cimbom için çıldırın!
ceyceyrafet
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
ceyceyrafet

GS HABERLERİİİ Empty
MesajKonu: Geri: GS HABERLERİİİ   GS HABERLERİİİ I_icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 11:24 pm

Üstüne takım tanımam

GS HABERLERİİİ
1 sayfadaki 1 sayfası