CLUB BAHABEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bahabey Club Sitesi

AnasayfaClub Bahabey*Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

haberlerrrr

+2
thE-rocK
scoskuner
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberlerrrr Empty
MesajKonu: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 1:34 pm

Dünyanın futbol dalındaki en prestijli ödüllerinden biri olan 'Golden Foot' için geri sayım heyecanı tüm hızıyla sürüyor.29 Ağustos'ta sona erecek olan oylama öncesi Fenerbahçemizin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos'un zirvedeki oyuncular arasında yer aldığı bildiriliyor. Organizasyon yetkilileri Carlos'un dünyanın hemen hemen her bölgesinden oy aldığını ifade ediyorlar. 29 yaşını doldurmuş ve önemli başarılara imza atmış dünyanın sayılı futbolcularının yer aldığı oylamada Roberto Carlos, İtalya Milli Takımı ve Juventus'un başarılı kalecisi Gianluigi Buffon, bir başka İtalyan yıldız Francesco Totti ve Ryan Giggs'in önde giden isimler olduğu bildiriliyor.
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 1:36 pm

TİAGO TRANSFERİNDE FENERBAHCEDEN YALANLAMA..

Bugün tarihli pek çok gazetede yer alan Tiago'yu transfer etmek istediğimiz ancak bu futbolcunun kulübümüze red cevabı verdiğine yönelik haberler gerçek dışıdır. Bu oyuncu hiçbir zaman transfer listemizde yer almamıştır. Kendisini transfer etmek amacıyla hiçbir girişimimiz olmamıştır. Hal böyle iken bu futbolcunun kulübümüzün teklifini kabul etmediği şeklindeki haberler mantık dışıdır.

Basında zaman zaman bazı futbolcular ile transfer pazarlıkları yaptığımız iddia edilmektedir. Hemen her gün yeni bir oyuncunun adı kulübümüz ile birlikte anılmaktadır. Transfer etmeye çalıştığımız iddia edilen bu oyuncular daha sonra başka bir kulüple anlaştığında ise sanki Fenerbahçe Spor Kulübü bu transferi gerçekleştirmeyi başaramamış ya da söz konusu oyuncu yapılan teklifi geri çevirmiş gibi gösterilmektedir. Basının kendi yalan haberlerine kılıf uydurmak amacıyla yazdığı bu ifadeler kulübümüzü kamuoyu nezdinde küçük düşürmektedir. Yalan transfer senaryolarının devamı niteliğindeki bu çirkin haberlerde Fenerbahçe Spor Kulübü yapmak istediği bir oyuncu transferini gerçekleştirememiş havası yaratılmaktadır.

Masa başında yalan haber yapmaktan utanmayan, kamuoyunu yanıltmaya çalışan, yaptıkları yalan haberlerin Türk sporuna ve kulüplerimize nasıl zararlar vereceğini hiç düşünmeyen, gazeteci demeye dilimizin varmadığı bu kişilerin artık kulübümüz ile ilgili yalan haberler yapmamalarını, yaptıkları mesleğin onuruna ve saygınlığına uygun davranmalarını tüm spor kamuoyu adına kendilerinden rica ediyoruz.
Taraftarlarımızın da kulübümüz tarafından resmen açıklanmadıkça hiçbir transfer haberine itibar etmemelerini önemle hatırlatıyoruz
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 1:39 pm

EMRA '' UYUM SORUNU YASAMADIM'' DEDİ.

Futbolcularımızdan Emre Belözoğlu, geride kalan Partizan maçını ve gelecek hafta başlayacak Turkcell Süper Lig'i değerlendirdi. Partizan maçında avantajlı bir skor yakaladıklarını söyleyen Emre, lige iyi başlangıç yapmak gerektiğini belirterek, "İyi başlarsak, devamı da iyi gelir" dedi. Emre, Fenerbahçe'de ciddi anlamda bir uyum sorunu yaşamadığını ifade etti.
FB TV'ye açıklamalar yapan Emre Belözoğlu, ilk olarak 2-2 sona eren Partizan maçını değerlendirdi. Emre, "Hocamızın da belirttiği gibi, maçın başında şaşırtan bir skor oldu. Maçın başında 2-0 beklemediğimiz bir skordu. Fakat tecrübeli bir takım olduğumuz için reaksiyon gösterdik ve 2-2'ye getirdik. Skor daha da farklı olabilirdi. Çok kaliteli bir takımız. 2-2'lik skor avantajlı bir skor. Beklediğimizden de iyi takımdılar. Önemli olan 2. maçta iyi bir konsantrasyon seyircimizin de desteğiyle bu turu geçmek. Saha içinde olmak, kenarda oturmaktan daha zordu. Oyuncular ciddi bir özveri gösterdi. Çok sıcak bir hava vardı. Biz bile yedek kulübesinde zorlandı. Ancak dediğim gibi telafisini yaptık ve 2-0'dan 2-2'ye getirdik. Saha içinde önemli olan maçı çevirmekti. İkinci maçta seyircimizin vereceği destek ve konsantrasyonla turu geçeceğimize inanıyorum. Önemli olan konsantre olmak. Bunu saha içine yansıtırsak, ikinci maçta ciddi bir sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Futbolda konsantrasyon önemli. Konsantre olamazsanız, küçük takımlara karşı bile zorlanırsınız. Dünyanın her yerinde bu böyle" diye konuştu.
Gelecek hafta başlayacak lig maçlarına da değinen Emre, "Lige iyi başlamak gerekiyor. İyi bir dönem geçirdik. Ben 20-25 gündür idman yapıyorum. Bu süre içinde çok iyi hazırlandık. 1 günün üzerinde izin bile yapmadık. İyi başlarsak, devamı da iyi gelir" diye konuştu.
Fenerbahçe'de geçirdiği ilk 1 ayı değerlendiren Emre, "Ciddi anlamda bir uyum sorunu yaşamadım. Buradaki herkes bana çok yakınlık gösterdi. Genelde tanıdığım arkadaşlardı. Yabancılarda inanılmaz sempatikti. Bu nedenle çok ciddi bir uyum sorunu yaşamadım. Maç eksiğimi de tamamladıktan sonra, fit bir şekilde, sakatlık ve kaza olmadan, takımıma hizmet vermeye çalışacağım" diye konuştu.
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 1:41 pm

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün "TEK" resmi dergisi olan Fenerbahçe Dergisi'nin son sayısı, dopdolu içeriği, hiçbir yerde görmediğiniz fotoğrafları, dev posteri ve Fenerli Çocuk ilavesiyle yakında bayilerde...
Fenerbahçe Dergisi'nin 66 no'lu sayısı, yeni transferimiz Daniel Güiza'nın görselinin bulunduğu ve "Oklar Gol Olup Yağacak" başlıklı kapağıyla bayilerdeki yerini alıyor.
Derginiz bu sayısında da sizlere 50 x 70 cm. ebatlarında poster armağan ediyor. 14 numaralı oyuncumuz Güiza'nın dev posteri sizlerin oluyor…
Fenerbahçe Dergisi'nin taklitlerinden sakının, derginizi ekleri ve hediyeleriyle birlikte tükenmeden alın.
thE-rocK
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
thE-rocK

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 9:56 pm

bÖÖöhhh Very Happy
swty
Yönetim
Yönetim
swty

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 10:02 pm

özqer saygıı Smile
http://www.clubbahabey.yetkin-forum.com
thE-rocK
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
thE-rocK

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 10:18 pm

özür kanqa kaybettim kendimi Embarassed
exelans-gs-li
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:14 am

tazı yeter fazla çosma:d
nede olsa onlarda turk takıma gs nın ızınden gıdıolar
https://clubbahabey.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:17 am

ahh solee yeter bu laflar deniz fenerine helee
Admin
Yönetim
Yönetim
Admin

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:20 am

T4Z demiş ki:
ahh solee yeter bu laflar deniz fenerine helee

kıskanmayın olm Smile
exelans-gs-li
GÜMÜŞ ÜYE
GÜMÜŞ ÜYE

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:25 am

yıh yıh yıh yıhhhhhhh kık kık kık
swty
Yönetim
Yönetim
swty

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 12:33 am

Very Happy
thE-rocK
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
thE-rocK

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 2:18 pm

hihihhi Very Happy
disibob_19
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
disibob_19

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 6:54 pm

BENCE FENER IYYYYYY
swty
Yönetim
Yönetim
swty

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimePaz Ağus. 24, 2008 3:29 am

Kötü bi yenilgi aldıkk Smile
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 2:58 pm

olr böle seler emre arada yenilirz baq ertesi maci yendik FENERRBAHCE 2-1 partizan
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 3:06 pm

UEFA'nin resmi sitesinden FENERBAHCE'e yorum

Fenerbahçe'nin 3. ön eleme turunda Partizan'ı 2-1 yenerek Şampiyonlar Ligi'ne adını yazdırması UEFA'nın internet sitesinde "Fenerbahçe Partizan'ı durdurarak yoluna devam etti" başlığıyla verilen haberle duyuruldu. Haberde Fenerbahçe'nin sakatlıklara rağmen Devler Ligi'ne adım attığı belirtildi.
UEFA'nın resmi internet sitesinde yer alan haberde "Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Sırbistan şampiyonu Partizan karşısında aldığı 2-1'lik galibiyetle toplamdan 4-3'lük skora ulaştı ve UEFA Şampiyonlar Ligi Grup Bölümü'ndeki yerini aldı. Geçen sezonun çeyrek finalisti bir önceki maç gününde 2 gol geriden gelerek 2-2'lik beraberliğe ulaşmıştı ancak Kadıköy'de kontrolü ilk dakikalarda ele aldı. 28. dakikada Semih ve devre arasından 13 dakika sonra Alex'ten gelen kafa golleri bu eşleşmedeki şüpheleri ortadan kaldırırken bitime 14 dakika Tosic'den gelen gol konuk ekip Partizan'a yetmedi. Fenerbahçe teknik direktörü Luis Aragones bu zorlu maça uzun bir sakat listesi ile çıktı. Orta saha oyuncusu Emre Belözoğlu İspanyol teknik adamın son kaybıydı. Baldır sakatlığı yüzünden maçta forma giyemeyen Emre'nin sıkıntısı kas zorlanması bulunan Semih Şentürk'ün sürpriz geri dönüşüyle bertaraf edildi. Ayrıca Yasin Çakmak savunmanın göbeğinde sakatlığı bulunan Edu'nun yerine maça başladı. Semih Şentürk'ün etkili bir katkı yapması yaklaşık yarım saat sürdü. Golcü oyuncu, Uğur Boral'ın soldan yaptığı ortayı kafayla filelere gönderdi. Golden sonra temposunu düşüren Fenerbahçe, Belgrad ekibinin Lamine Diarra ile yarattığı tehlikeye rağmen sonuç değişmedi. Partizan tehlikeli şanslar yaratamayınca 58. dakikada Güiza'nın sağdan yaptığı ortayı kafayla ağlara gönderen Alex'in golüyle Fenerbahçe avantajını 2'ye çıkardı. 2. gol Partizan'ı ileriye daha çok oyuncu sürmek zorunda bıraktı ve daha kalabalık hücum gücü 76. dakikada meyvesini verdi. Tosic'in kullandığı frikik farkı azaltırken Aragones Semih Şentürk'ün yerine Önder Turacı'yı oyuna alarak savunmayı kuvvetlendirdi ve Fenerbahçe galibiyetini korumayı başararak ismini Perşembe günü yapılacak olan kuraya yazdırdı" şeklindeki ifadelere yer verildi.
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 3:07 pm

Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımımızın yeni transferi José Joaquín Moreno Verdú (Josico)'nun imza töreni 29 Ağustos 2008 Cuma günü gerçekleştirilecektir.
İmza töreni Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Basın Toplantı Odası'nda saat 13.00'de yapılacaktır.
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 3:15 pm

Fenerbahçemiz 3. torbada

Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Partizan'ı eleyerek Devler Ligi'ne adını yazdıran Fenerbahçemiz, grup kuralarına üçüncü torbadan girecek. Bu akşam yapılan maçlar sonunda, Şampiyonlar Ligi'nde tur atlayan takımların belli olmasından sonra Fenerbahçemizin kuraya 3. torbadan girmesi kesinleşti.
Fenerbahçemiz kendisi gibi 3. torbada bulunan Zenit, Marsilya, Steaua Bükreş, Panathinaikos, Celtic, Bordeaux ve Basel ile eşleşmeyecek. Öte yandan Şampiyonlar Ligi'nde diğer torbalar ise şöyle oluştu :

1. Torba :Chelsea, Liverpool, Barcelona, Arsenal, Manchester United, Olympic Lyon, Inter, Real Madrid

2. Torba :Bayern Münih, PSV Eindhoven, Villareal, Roma, Porto, Werder Bremen, Sporting Lizbon, Juventus

3. Torba :Marsilya, Zenit, Steaua Bükreş, Panathinaikos, Bordeaux, Celtic, Basel, Fenerbahçe

4. Torba :Shaktar Donetsk, Fiorentina, Dinamo Kiev, Atletico Madrid, Aalborg, Cluj, Anorthosis Famagusta, Bate Borisov
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 3:15 pm

"Zor olacağını biliyorduk"

Takım Kaptanımız ve Partizan karşısındaki ikinci golümüzün sahibi Alex de Souza, maçın zor olacağını tahmin ettiklerini, tahmin ettikleri gibi zor bir maç olduğunu söyledi.

Maç sonrası FB TV'ye açıklamalar yapan Alex, "Maçın zor olacağını tahmin ediyorduk. Tahmin ettiğimiz gibi de geçti. 2-0'a kadar bizden beklenen oyunu sergiledik. 2-0'dan sonra rakibe pozisyon verdik. Son dakikalarda istenen oyunun sergileyememize rağmen, bizden isteneni verdiğimiz düşünüyorum. Biz takım olarak bu maçtan elde edeceğimiz anlamı biliyorduk. Bu yüzden hafta içinde buna göre hazırlandık. Sadece bireysel olarak değil, takım olarak hazırlandık. Mutlu sona ulaştık. Bundan sonra, çıkacak rakipleri bekleyeceğiz ve ona göre mücadele edeceğiz" dedi.
Alex, çıkması muhtemel rakipler hakkında ise, "Kafamda bir takım yok. Takım seçmenin bir anlamı da yok. Bizim karşımıza gelecek ekipler ülkelerin en başarılı ekipleri. O nedenle takım seçmiyorum. Geçen seneki seviyeyi korumak ve aynı geçen sene olduğu gibi seyricimize mutluluk yaşatmak istiyoruz" dedi.
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:12 pm

Monaco'daki kura çekiminde Fenerbahçe'yi temsil eden Asbaşkanımız Neşet Yalçın, Şampiyonlar Ligi'nde yarı final ve final hedeflerine ulaşmak istediklerini söyledi.
Kura çekiminden sonra FB TV'nin canlı yayınına telefonla bağlanan Neşet Yalçın, "Hayırlı olsun. Artık elit takımların toplandığı bu alanda takım ayırmak doğru olmaz. Fenerbahçe, yarıştığı her kulvarda başarı hedefliyor. Bunlardan biri de Şampiyonlar Ligi. Şampiyonlar Ligi çok önemli. Gruptaki takımlara baktığınız zaman D.Kiev'le daha önce oynadık. Porto ve Arsenal kendi liglerinde güçlü ekipler. Biz de geçen sene çeyrek final oynadık. Hedefimiz bir üst tura çıkmak ve yarı firal ve final hedeflerine ulaşmak. Gruplardan çıkmanın formülü, iç sahadaki tüm maçları kazanmaktan geçiyor. Taraftarımızın desteğiyle mutlaka iyi yerlere geleceğiz. Çıkıp en iyi şekilde oynayıp Fenerbahçe'yi en iyi şekilde temsil edeceğiz" dedi.
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:12 pm

Fenerbahçemizin Şampiyonlar Ligi G Grubu'nda yer almasıyla ilgili olarak Asbaşkanlarımızdan Şekip Mosturoğlu FB TV'ye açıklamalarda bulundu. Mosturoğlu kurayla ilgili olarak, "Şampiyonlar Ligi'nin son 4-5 yılında hemen hemen hep aynı takımlar katılıyor. Fenerbahçe iki yıldır gruplara kalıyor. Geçtiğimiz yıldaki başarımıza bakılırsa kolay diye bir grup olmadığını görebilirsiniz. Taraftarımızın desteğiyle buradaki maçları kazanırsak gruptan çıkarız. Josico, Aragonies'in listesinde verdiği bir oyuncuydu. Gereken transferi yapmış olduk. Villarreal'de kaptanlık yapmış Avrupa Ligi tecrübesine sahip. Transferin gerçekleşmesi anlamlı bir hal aldı" dedi.
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberlerrrr Empty

Fenerbahçemizin Şampiyonlar Ligi'nde Arsenal, Porto ve Dinamo Kiev takımlarıyla eşleşmesinin ardından Asbaşkanlarımızdan Mahmut Uslu, FB TV'ye açıklamalarda bulundu. Mahmut Uslu, "Şampiyonlar Ligi'nde hangi gruba kalırsanız kalın, önemli elit takımlarla karşılaşıyorsunuz. Karşımıza geçen yıl da önemli takımlar çıktı. Geçen yıl çeyrek finalde elendik. Aldığımız oyuncularla başarı kazanacağımıza inanıyorum. Bu gruptan çıkabileceğimizi düşünüyorum. Takımımız bu gruptan çıkabilecek güçte. En zor maç dünkü maçtı. Kendi sahamızda 3 maçı alırsak bir üst tura çıkarız. Rakiplerimiz stadımızın atmosferini görünce şaşırıyorlar. Rakiplerimizin hepsini kendi sahamızda yenmeliyiz. Bu seyirciyle yeneriz. Şu sıralarda Sakatlıklarla uğraşıyoruz. Hocamızın istediği bir oyuncu da transfer ettik. Josico, defansif orta saha. Önemli yerlere geleceğimize inanıyoruz. Bu gruptan çıkıp ilerlememize devam etmek istiyoruz" diye konuştu.
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:14 pm

Fenerbahçe'ye büyük beklentilerle transfer olan, ancak başarısız iki sezonun ardından Fransa'nın Paris Saint Germain kulübünün yolunu tutan Mateja Kezman, yeni takımıyla çok mutlu olduğunu söyledi.
Fenerbahçe taraftarının da her zaman kalbinde olacağını belirten Sırp yıldız, başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kuruluna eleştiriler getirdi.
Sarı-lacivertli takımda kendisini sürekli baskı altında hissettiğini belirten golcü oyuncu, "Bana karşı baskı her zaman çok üst seviyedeydi. Teknik heyet bu baskıyı atlatmam için çok fazla yardımcı olamadı. Aynı zamanda kulüp, başkan ve yönetim de beni bu baskıya karşı yeteri kadar koruyamadı. Belki bu tür konularda çok fazla tecrübeleri yok. Her zaman pozitif oldum ve takıma herşeyimi vermeye çalıştım" dedi.
Kezman, başkan Aziz Yıldırım'ın kendisiyle yaklaşık 1 yıldır konuşmadığını da ileri sürerek, “Başkanın son dönemlerde benimle neden konuşmadığını bilmiyorum. Bence karakterim yüzünden. Bazen gerçekleri duymaktan korktu. Başkan daha çok, açık ve net olmayan insanlar ile konuşmayı seviyor. Ama ben öyle değilim. Bu yüzden benimle son dönemlerde konuşmadı. Neredeyse bir yıldır başkan ile görüşmüyoruz. Başkanınızla iletişiminiz yokken o kulüpte çalışmak zordur" diye konuştu.
Kezman, Yıldırım'a yönelik eleştirilerini, "Başarılı ve büyük insanlar ile çalışamıyor. Bu tür durumların kendi egosuna zarar verdiğini düşünüyor. Kötü biri değil ama bazen oyuncuların popüler olmasından ve büyümesinden çekiniyor. Bunu görünce de onları aşağıya çekmeye çalışıyor ve problem başlıyor" iddialarıyla sürdürdü.
Eski takım arkadaşı Alex'in tam bir takım oyuncusu olmadığını da savunan Kezman, Aragones'in sistemini değiştirmemesi durumunda Guiza'nın da zor bir sezon geçireceğini iddia etti.
scoskuner
GOLD ÜYE
GOLD ÜYE
scoskuner

haberlerrrr Empty
MesajKonu: Geri: haberlerrrr   haberlerrrr I_icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 2:26 pm

Ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil edecek olan Fenerbahçe, topladığı puanlarla da önümüzdeki sezon çok daha üst sıralarda kura çekimine girmenin hesaplarını yapıyor...
Geçen yıl çeyrek finale çıktığı organizasyonda toplam 20.217 puan toplayan Sarı-Lacivertliler, son 5 sezonun puanını 51.469’a ulaştırdı. Temsilcimiz bu puanla UEFA genel takım sıralamasında 45. sırada yer almıştı. Temsilcimiz, Devler Ligi’ne kalan 32 takım arasında 24. olarak da kura çekimine 3. torbadan girdi.

İlk 20’ye girebilir

UEFA, son 5 yılın puanlarını dikkate aldığından Fenerbahçe, şu an Şampiyonlar Ligi’ne girdiği için verilen 3.000 ve ülke katsayısından gelen 660 puanla birlikte 32. sıraya kadar yükseldi. Bu arada 13 sıra birden atlayan Sarı-Lacivertliler’in sıralamada üstünde yer alan 6 ekip bu sezon Avrupa Kupaları’ndan mücadele etmiyor. Eğer Sarı Kanaryalar, geçen yılki başarının bir benzerini yine Türkiye’ye yaşatırsa, sıralamada ilk 20’ye girmesi oldukça yüksek bir ihtimal.

haberlerrrr
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki