CLUB BAHABEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bahabey Club Sitesi

AnasayfaClub Bahabey*Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Anlamsızlığımın Anlamı

YazarMesaj
ceyceyrafet
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
ceyceyrafet

Anlamsızlığımın Anlamı Empty
MesajKonu: Anlamsızlığımın Anlamı   Anlamsızlığımın Anlamı I_icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 5:04 pm

Her geçen gün yok oluşum,kayboluşum...Kendi içimde,sessizliğimde;beni ben olmaktan eden o acıyla yaşamak,''yaşayabilmek''için çırpınışlarım...Boşluktayım..Kapkaranlık,sonu olmayan,beni her geçen gün biraz daha içine çeken ve her şeye rağmen hala bi ışık,umut ışığı aradığım bi boşluktayım...
Anlamsızım...
Anlamsızlığımın anlamı da ''sensizliğim''!!Yaşadığım her saniye artan,içimi yakıp kavurak sensizliğin acsısı,sensizliğin anlamı beni anlamsız kılan...
Dön diyemem artık!!...Dememiliyim..Sensizliğin beni bensiz koysa da;
Yapamam bunu...
Dönmeyeceğini bile bile aşmaya çalıştığım duygularımı,acılarımı tekrar canlandıramam...
Yüreğimin dört bir yana savrulmuş parçalarını toplamaya hazırlanıyorken;yüzleşemem seninle,varlığınla anlam kazanan o güzel günlerle...
Kaldıramaz bu yürek bir acıyı daha,dayanamaz...Hala nasıl çarpıyor şaşıyorum aslında...Belki isteksiz,bıkkın,ölmek istercesine...
Ama bırakamz sevenlerini yarı yolda;kendi çektiği acıları başkalarına yaşatmamlı o yürek..
Öyle Fısıldıyor Kulağıma...

Anlamsızlığımın Anlamı
1 sayfadaki 1 sayfası