CLUB BAHABEY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bahabey Club Sitesi

AnasayfaClub Bahabey*Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hayatımızı anLataLım !!

+2
ceyceyrafet
swty
6 posters
YazarMesaj
swty
Yönetim
Yönetim
swty

Hayatımızı anLataLım !! Empty
MesajKonu: Hayatımızı anLataLım !!   Hayatımızı anLataLım !! I_icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 1:44 am

.. Her insan gibi bende bir insandım kendi gözümde. Hayatı nasıl doğru yaşayacağımı düşündüm tüm boş vakitlerde. Bazen müzikten bazen filmlerden bazende insanların ruh hallerinden ilham aldım.Oldukçada hayalperest bi kişiliğim vardı genelde çocuklar hayal kurar ya aynen o biçim bende çocuk gibiydim. Çabuk alınır kendime has kurallar çerçevesinde çok huzurlu bir hayat süren biri gibiydim. Başkalarını sinir etmekten bile zevk alabiliyordum hiç art niyet düşünmeden insan nasıl şaka yapabilir sinir edebilirdi ki birini. Bunlar konunun ayrıntıları.

Herkes gibi benimde bir hayatım vardı ve o hayata anlam katmak benim elimdeydi. Gözlemlemelerim sonucunda gerçekten doğru dediğin şeyin kendi vicdanının hiç şüphe etmeden düşünebileceği birşey olması gerektiğinide çözmüştüm. Belirsizlik hissi, bilemememe ve o merak duygusu her geçen gün yiyip bitiriyordu beni. Korkuda olacaktı cesaret gibi yeri geldiğinde korkudan çaresiz kaldığımda olmuştu. Madem bir hayatım var dedim o hayatın anlamını benim yazmam hiçte yanlış olmaz diyerek kendi inançlarımı, doğrularımı, yanlışlarımı hatta gerçeğin ve yalanın ne olduğunu kendim belirlemeye başladım. Dünya üzerinde o kadar çok insan varki düşünsenize bunların hepsi tek basına olarak ayrı birşey düşünebilseydi belki felaket olurdu bazı insanların bir yeri gösteren parmağın yolunda ilerlemesi yada gösterilene değilde parmağa bakıpta hareket etmesi hiçte ilgilendirmiyordu beni. Kimileri yaratıcının gücünden korkarken ben onla kanka bile olurum der gibi alaylar bile edebiliyordum. Korkmam gerekeni bile kendim belirleyebiliyordum artık.

Hayatı yaşamaya değer birşey gerekti sevgi koydum ismini sevgi dedim sen ne yüce birşeysin böyle. Karşısındaki insanında kendi gibi bir insan olduğunu düşünerek ona olan merak hisler gerçektende büyülüyordu adeta beni. Bu durumu çözmeyi hiçte düşünmedim aslında insanı anlamak gerçekten güç birşey bu kasa gibi şifresi olan birşey değil ki öylede olsa her an şifresi değişebilir korkusuyla nasıl yaşabilirdi onu. Bana kalırsa bu hayatta inanılması gereken herşeyini ona verebileceğin tek şey sevgi gibiydi. Bir insanın sadece sevgi adına sevdiğini anlamak o kadar güçtür ki gerçi ben böyle birşey gördüm diyemem böyleyimde diyemem sadece öyle olmaya çalışırım başarısız olsam bile hatanın en güzel tarafı ders vermesiydi. Hayatı boyunca hatasız bir iş yapan birinide tanımıyordum aslında. Müzikle aşk, nefesle aşk ne güzel birşeydi öyle insanın tüylerini ürperten sevinçten gözyaşları bile akıtan birşey. Tüm bunlar bi yana size,karşı tarafa birşey anlatmanın birşey hissettirmenin ne kadar zor olduğunu söylemişmiydim. Ha neden zor ben zor dediğim için mi ? Belki kolay desem kolay olucaktı ki bunu çözmek gerek aslında.

Sevgiyi karşı tarafa anlatmak öbür dünyayla yani senin içindeki dünya ile karşı tarafın dünyasıyla iletişim kurmak gibi birşeydi ne bu sözler, ne müzikler, nede gözler dudaklar bedenler bunlar sadece avutabilirdi içimizdeki duyguyu. Sevgi karşılık beklemez asla etrafınızda karşılık beklediği için karşılık alamamaktan yakınan insanlar olacaktır. Elbet doğru yolu bulacaktır onlarda.

saygılarımlaa .. Emre Happy < Pzrts 01:44
http://www.clubbahabey.yetkin-forum.com
ceyceyrafet
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
ceyceyrafet

MesajKonu: Geri: Hayatımızı anLataLım !!   Hayatımızı anLataLım !! I_icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 4:58 pm

Very Happy
disibob_19
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
disibob_19

MesajKonu: Geri: Hayatımızı anLataLım !!   Hayatımızı anLataLım !! I_icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 12:12 pm

anam emre ne yazmısın yahkendımden gectım bırden ama yınde ıyı yzamısn helal emreye Shocked
ceyceyrafet
KRAL ÜYE
KRAL ÜYE
ceyceyrafet

MesajKonu: Geri: Hayatımızı anLataLım !!   Hayatımızı anLataLım !! I_icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 5:25 pm

İYİ SIKMIŞŞIN :d
gökçe
Misafir

MesajKonu: hayat   Hayatımızı anLataLım !! I_icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 7:56 pm

lol! işte hayatım::::sabah kalk okula git akşam gel anneye yardım et ders çalış yat ve böyle ölene kadar devam eder Sad lol! lol! OLSUN ARA SIRA GEZMEYE GİDİYORUZ AMA lol! cyclops
F_a_V_o_R_i

F_a_V_o_R_i

MesajKonu: Geri: Hayatımızı anLataLım !!   Hayatımızı anLataLım !! I_icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 6:30 pm

hayat boktan ama grafikLeri güzeL.

Liseden müdür muavini abidine msnden titresim attım diye okLdan atıLdım Very Happy şaka 1 yana acık öğretimden de yaşam sürdürülebiliyormşuz tabi normal öretime laf yok lise 1in 2. senesinde bıraktıK devam ediyo hersey güzel...moskovada buldum suan kendimi Very Happy emreyide aldıracam buraya belki o zaman hayatın grafikleirni biz cizeriz Very Happy dahada güzelleşir başlıkta belirttiğim gibi hersey orada içine ne sığdırırsanız öle gidiyor ..konusmaya Liseden diye basladım Liseden önceki hayat hayat değildi cunki sadece bir cizilmiş oyun gibiydi yat kalk okul idman gez dolaş eve gec gir yat kalk okul idman gez dolaş sürt '' sürt '' kelimesi cumartesi pazar'a denk geliyo genelde .... ders calısmayı orada bulamadım diyen kişler olrsa '' BİZ DERSİ OKULDA ANLAYANLARDANIZ Very Happy:D '' hersey yerli yerinde güzel evde yatılır okulda ders calısılır düşüncesi lisede tak etti orta okulda monoton bi yaşam tarzı ve journal yazma isteği derken hala devam ediyor ...

Seviyorm sizi bAhabey insanLarı... I love you
swty
Yönetim
Yönetim
swty

MesajKonu: Geri: Hayatımızı anLataLım !!   Hayatımızı anLataLım !! I_icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 9:10 pm

10 numarsın knka ya
caglar961
YENİ ÜYE
YENİ  ÜYE
caglar961

MesajKonu: Geri: Hayatımızı anLataLım !!   Hayatımızı anLataLım !! I_icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 10:34 am

hayaTım olsa anlatırımda olmayan bişi anlatılmaz ki :S
benm hayaTım 4.5 yıl önce bitti..
iSTaNBuL dan buraya gelince hayaT denilen şey beni TerkeTTi...
hala bulamadım o hayaTı....
erenkazan

MesajKonu: Geri: Hayatımızı anLataLım !!   Hayatımızı anLataLım !! I_icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 3:53 pm

benim için hayat 3500 devirden sonra başlar. adım eren çoğu insann gibi hayatın en güzell yııllarını okumakla geçiriyorum. tam bir araba hastasıyımm. lakabımm DkY Beni bilen bilir. Smile eccikte graffikerlik v@r.
swty' e saygılarr (knks.)

0----~3500√V''^√\~√V^√V'^~7500-----

Hayatımızı anLataLım !!
1 sayfadaki 1 sayfası